Paul Rosenmöller bezoekt het CCZ

Vandaag, 12 juni 2020, heeft Paul Rosenmöller, de voorzitter van de VO-raad, een bezoekje gebracht aan onze school, het Christelijk College Zeist.  

1,5 meter school

Nu de middelbare scholen bijna 2 weken open zijn, wilde hij graag in de praktijk ervaren hoe de 1,5 meter school eruit ziet en horen hoe de leerlingen de afgelopen tijd het onderwijs op afstand hebben beleefd.

 

 

School

Om 09:00 uur heeft hij kunnen zien hoe onze leerlingen, onthaald met gezellige muziek, de school volgens de richtlijnen binnenkomen. Tijdens een rondgang in de school heeft hij leuke gesprekken gevoerd met verschillende leerlingen en gevraagd hoe zij het afstandsonderwijs de afgelopen tijd hebben ervaren. Onze leerlingen vertelde enthousiast dat zij weer blij waren dat ze weer naar school mochten. Het afstandsonderwijs vraagt veel van de leerlingen, waarbij het de ene keer wat beter lukt dan de andere keer.

Complimenten

Een fijn en goed bezoek, waarbij het CCZ gecomplimenteerd werd voor de goede organisatie rondom het onderwijs, onze bevlogen docenten en spontane leerlingen.